Co nabízíme | Euro-face.cz

Co nabízíme


Kniha průvodce dyslexie

Kniha průvodce dyslexie

Průvodce pro učitele a rodiče na téma dyslexie vznikl ve spolupráci mezinárodního týmu odborníků z Velké Británie, Polska a České republiky. Příspěvek za Českou republiku a korekturu celé knihy zajistila Doc. PaedDr. Olga Zelinková, CSc., kterou není třeba představovat. Vážíme si spolupráce s paní docentkou Zelinkovou, nejen pro rozsah a hloubku jejich znalostí, ale také pro neobyčejný dar je podat i naprostým laikům.

Kniha je psaná srozumitelně, obsahuje praktické tipy i zahraniční zkušenosti. Objednat si ji můžete na stránkách Logopedie Vendy.


Poskytování pracovního a kariérového poradenství

Poskytování pracovního a kariérového poradenství

Poskytování individuálního a skupinového pracovního poradenství a personálních služeb pro uchazeče a zájemce o zaměstnání (např. informační, motivační, poradenské semináře a workshopy o trhu práce, pracovní a bilanční diagnostika, individuální poradenství, apod.)


Zprostředkování zaměstnání

Zprostředkování zaměstnání

Jsme držitelem platného povolení ke zprostředkování zaměstnání na území České republiky. Uchazečům a zájemcům o zaměstnání vyhledáváme vhodné pracovní uplatnění, zaměstnavatelům pomáháme se zajištěním mzdových příspěvků na nově vytvořená pracovní místa.


Nabídka zajištění zahraničních stáží

Nabídka zajištění zahraničních stáží

Zajišťujeme zahraniční odborné stáže pro pedagogy ve Velké Británii, Španělsku, Nizozemsku a dalších evropských zemích. V rámci stáží umožňujeme stínování výuky a organizujeme workshopy se zahraničními kolegy.

Zajišťujeme zahraniční pracovní stáže pro nezaměstnané s cílem umožnit osobám bez pracovního uplatnění v ČR získat zkušenost v zahraničí a rozšířit a prohloubit své osobní a odborné kompetence.


Semináře v oblasti genderové problematiky, realizace genderového auditu.

Semináře v oblasti genderové problematiky, realizace genderového auditu.

Nabídka byla postavena na úspěšné realizaci genderového auditu a školení manažerů a personalistů v sedmi podnicích Zlínského a Moravskoslezského kraje. Aktuální nabídku školení v oblasti genderové problematiky naleznete zde a nabídku školení flexibilních forem práce zde. Bližší detaily o realizovaných aktivitách naleznete na http://www.genderaudit.cz.


Táta doma

Táta doma

webové stránky obsahující digitální příručku na téma Péče o dítě speciálně pro tatínky a řadu zajímavých informací, publikací a výsledků průzkumů ke stažení. Užitečný nástroj, který se dále uplatňuje v projektu Táta na plný úvazek (www.tatanaplnyuvazek.cz)