Skills+ 3.0


Skills+
Skills+
  Realizace: 2023-2026

Veřejná prezentace odborných dovedností osob se zdravotním znevýhodněním prostřednictvím národních a evropských soutěží Skills.

Hlavním cílem projektu je zvýšit šance osob se zdravotním postižením na trhu práce. Hlavním nástrojem pro integrovaný pracovní trh jsou soutěže odborných dovedností na národní a také na evropské úrovni. Projekt poskytuje osobám se zdravotním postižením jedinečnou příležitost prezentovat své znalosti a dovednosti na soutěžích, ukázat své silné stránky a přednosti.
Projekt staví na inovativním přístupu ověřeném již ve dvou předchozích projektech, jmenovitě Paraskills a Skills Plus, které úspěšně adaptovaly celosvětově uznávanou soutěž odborného vzdělávání a přípravy tak, aby se zaměřila na zvyšování dovedností a talentu osob se zdravotním postižením.
Do projektu je zapojeno celkem 8 organizací, z nichž 4 se účastnily již předchozích projektů a 4 přistoupily k partnerství nově, aby umožnili rozšíření dopadu této užitečné myšlenky.

www.skillsplus.eu


13.06.2024 První newsletter projektu Skills+ 3.0


Stáhněte si naše první vydání newsletteru projektu Skills+ 3.0.

Newsletter je ke stažení zde.

09.05.2024 Stáhněte si náš leták


Přečtěte si náš leták a dozvíte se více o projektu Skills+ 3.0.

Leták je ke stažení zde.

10.04.2024 Úvodní meeting projektu Skills+ 3.0


S nadšením oznamujeme spuštění třetího ročníku projektu SKILLS+ 3.0 financovaného programem E+!
Naše úvodní setkání se zúčastnili jak zkušení partneři z minulých ročníků Skills+, tak i noví partneři z různých zemí. Společně jsme prošli administrativní záležitosti a pro nové partery jsme uspořádali úvodní školení, aby se seznámili s podstatou a pravidly soutěže Skills+.

V Skills+ věříme v inkluzi a rozmanitost. Naše soutěže podporují jednotlivce s (pracovním) postižením a zaměřují se výhradně na talent, nikoliv na posuzování dle postižení.
Chcete se dozvědět více a přidat se k nám na této cestě? Navštivte naše webové stránky www.skillsplus.eu a zjistěte, jak se zapojit!

Fotografie ze setkání - kliknutím zobrazíte větší fotografii