TENDER | Euro-face.cz

TENDER


TENDER
TENDER
  Realizace: 2019-2022

Webová aplikace TENDER propojuje poptávku na trhu práce a nabídku pracovní síly osob se zdravotním znevýhodněním, zejména těch, pro které je obtížné nalézt vhodné zaměstnání bez individuální podpory.

Počet osob se zdravotním znevýhodněním, které mají práci, roste i v době ekonomického růstu jen velmi pomalu. Projekt TENDER vychází ze zjištění, že pracovních příležitostí je na trhu více. Nabízí řešení ve webové aplikaci TENDER, která bude volně dostupná pro zprostředkovatele zaměstnání. Standardizované formuláře umožní vkládání profilů uchazečů a párování s nabídkou pracovních míst zaměstnavatelů.
Projekt je realizován v pěti evropských zemích: Nizozemsku, Belgii, Itálii, Španělsku a České republice.


Letáček ke stažení zde.


18.01.2021 Druhý Newsletter TENDER informuje o vývoji webové aplikace


Téma trhu práce nabývá na aktuálnosti vzhledem k ekonomickým dopadům epidemie COVID-19. V projektu TENDER vytváříme webovou aplikaci pro zprostředkovatele na trhu práce, která má usnadnit spárování nabídky volných pracovních míst a uchazečů o zaměstnání z řad osob se zdravotním postižením.

Newsletter informuje o průběhu vývoje projektu ke konci roku 2020.

Newsletter ke stažení naleznete zde.

18.02.2020 Vychází první informační bulletin TENDER


Právě vyšel první bulletin projektu Tender, který má za cíl propojit poptávku na trhu práce a nabídku pracovní síly osob se zdravotním znevýhodněním , zejména těch, pro které je obtížné nalézt vhodné zaměstnání bez individuální podpory.

Newsletter ke stažení naleznete zde.


 });